• Новак
2 ПАРЧИЊА Kawaii Бонбони Боја Цртан филм Молив Гуми, Гумени Основно Студент Награди Подарок Канцелариски Гумичка

2 ПАРЧИЊА Kawaii Бонбони Боја Цртан филм Молив Гуми, Гумени Основно Студент Награди Подарок Канцелариски Гумичка

DEN 62.00
DEN 65.28
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА Kawaii Бонбони Боја Цртан филм Молив Гуми, Гумени Основно Студент Награди Подарок Канцелариски Гумичка
Функција :
Сосема Нов + Висок Квалитет!
гумичка е солидна боја, свеж и елегантен загрее твоето срце, многу мека на ио, избришете ја чисти, Мали и не се одржи до, Тоа е Погоден како Подарок да им Даде на Децата и О!
Материјал : Гума
Стил : Издолжена Форма
Количина : 2 ПАРЧИЊА
Големина : 8.2 cm*1.2 см*1cm
Дизајн : 4 серии, можете да изберете серија, но не може да изберете дизајн
Пакетот вклучува : 2 x гумичка ( Случаен боја )
Answer : ___________________________ Note :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ,поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
дизајн:
Цртан филм
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
Возраст:
>3 Години
Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
5
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Количина:
2 парчиња
Големина:
8.2cm*1.2cm*1cm
Алијаси:
Цртан Филм Молив Гуми

Избор на клиент