• Новак
Есен Бебе Девојка се Облекуваат Памук Бебе се Облекуваат 2-6 години цртан филм Стил Долг Ракав деца Фустани Роденден на Бебето

Есен Бебе Девојка се Облекуваат Памук Бебе се Облекуваат 2-6 години цртан филм Стил Долг Ракав деца Фустани

DEN 955.20
Во достапна форма

Пристапност

2016 Есен Бебе Девојка се Облекуваат Памук Бебе се Облекуваат 2-6 години цртан филм Стил Долг Ракав деца Фустани Роденден на Бебето ЗАБЕЛЕШКА : Почитувани клиенти, бидејќи големина има различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа не само големини,но мерни податоци. поради ова е Прирачник за мерење, големината можеби имаат 2-3 cm грешка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме . (Единица : cm)

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
C-D-036
Шаблон Тип:
Цртан филм
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
Abeibeizzf
Декорација:
Appliques
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Избор на клиент