• Новак
Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не 'Инспиративни Хривнија Подароци за Неа Дипломирањето Накит за Подарок Персоналните Алка Хривнија

Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не 'Инспиративни Хривнија Подароци за Неа Дипломирањето Накит за Подарок

DEN 61.00
DEN 111.84
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G1042
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
Meirenpeizi
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина
Година:
2016 година
Пакување:
Независно од пакување
Стил:
Моден
Должина:
20cm
Тежина:
7g
Големина:
38*11mm

Избор на клиент