• Новак
Remax Мобилен Телефон за во Автомобил Држачот со 2 во 1 Магнетни usb кабел Ротирачки Меки Силиконски Против пролизгување Заградата за iphone 5 6 6s 7 плус

Remax Мобилен Телефон за во Автомобил Држачот со 2 во 1 Магнетни usb кабел Ротирачки Меки Силиконски Против

DEN 357.00
DEN 475.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


REMAX Автомобил Носителот Магнетни Апсорпција на Наполнетост на Пристаништето DIY Комбинација Голема Големина Дизајн
Со магнетни апсорпција полнење порта, не само автомобил носителот, но, исто така, едно полнење на база на клупа
Силиконски материјал база, супер тешка, пропадна отпор
Излез : 5 V / 2 A
Полнење кабел поставете со микро USB порт и 8 pin интерфејс, компатибилен со i Phone 6 / 6 S Плус, Samsung S6 Работ Плус, Забелешка 5, итн.
Материјал : Силикон
Карактеристики : Анти-пропадна панел,Полнење на База на Клупа

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
полнач:
Yes
Бренд Име:
Remax
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Број На Модел На:
LXZJ
Има Звучник:
No
Тип На Единица:
парче
Пакет Големина:
21cm x 14cm x 3cm (8.27in x 5.51in x 1.18in)

Избор на клиент