• Новак
Дребулии полица морон Решетката од нерѓосувачки челик кујнски бања

Дребулии полица морон Решетката од нерѓосувачки челик кујнски бања

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност

Дребулии полица морон Решетката од нерѓосувачки челик кујнски бања

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Број На Модел На:
SQ037
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Применливи Простор:
Бања

Избор на клиент