• Новак
Гроздобер Ретро E27 LED Кафе Лофт Бар Железо Шише Вино Светилка Лустерот Таванот Droplight Продавница Кафе Бар Лофт Коридор Оркестарот Подарок

Гроздобер Ретро E27 LED Кафе Лофт Бар Железо Шише Вино Светилка Лустерот Таванот Droplight Продавница Кафе

DEN 10260.00
DEN 10800.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Железо & Стакло Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10-45m 2 Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : 300x330mm(Кабел : 600mm е прилагодлив) Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
никел
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Материјал:
FRP
Е Светилки Вклучени:
No
Техника:
обложено
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
1
Напон:
110-240V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Материјал:
Леано Железо & Стакло
Гаранција:
2 години
Стил:
Модерна
Број на Светла:
1
Регионот на Производство:
Кина
Дијаметар:
300мм
Тип:
Лустерот
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува

Избор на клиент