• Новак
Трговија на големо 30pcs Сребро Шарени Глеѓ Зло Око Шема Шарм Декоративни Монистра Додатоци Beaded Нараквици DIY Изработка на Наоди

Трговија на големо 30pcs Сребро Шарени Глеѓ Зло Око Шема Шарм Декоративни Монистра Додатоци Beaded Нараквици

DEN 161.00
DEN 195.84
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Трговија на големо 15pcs Сребро Шарени Глеѓ Зло Око Шема Шарм Декоративни Монистра Додатоци Beaded Нараквици DIY Изработка на Наоди 2.Боја : Антички Злато/Сребрена
3.Материјал : Алуминиумски
4.Занает : Позлатен
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Уроци Шарм Монистра
Објектот Форма:
Овална Форма
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.2g
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Pendant Големина:
10*7mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.3 mm
реден број:
AE0029

Избор на клиент