• Новак
Laidong KAMA KM4L22BT, во собата на поставување на вентил група за полнење

Laidong KAMA KM4L22BT, во собата на поставување на вентил група за полнење

DEN 1141.92
Во достапна форма

Пристапност


За Laidong egine KM4 L22 BT;
Дел име : Поставување на ВЕНТИЛ за ПОПРАВКА на КОМПЛЕТ
секој сет содржи :
4 парчиња доза вентил;
4 парчиња издувен вентил;
4 парчиња вентил седиште доза;
4 парчиња вентил седиштето на издувните гасови;
8 парчиња вентил водич;
8 парчиња вентил матични печат.

Главните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No
Број На Модел На:
KM4L22BT

Избор на клиент