• Новак
супер квалитет убава розова боја РАМНА ПЛОЧА Фузија Коса Екстензија Keratin Сврзување Алатка Топлина Железо коса конектор

супер квалитет убава розова боја РАМНА ПЛОЧА Фузија Коса Екстензија Keratin Сврзување Алатка Топлина Железо

DEN 887.00
DEN 1152.00
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

5 метри, 360' вртливата кабелот
5) Погоден за сите типови на коса екстензија системи Пакет : 1 коса конектор +1 косата со чешел+4 metel клипови+2plastic клипови+4
figer заштитник+4 парче топлина заштитник штитови
За плаќање :
Escown се многу поздрави. може да се купи директно преку веб страната. кога ќе примите го објектот додека ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме прво и ние ќе ви ги реши проблемите со твоите satisfication, пред да замине повратни информации, ви благодариме!
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи услуга со вас, да ви даде најдобра цена и најбрзиот превозот, најдобра услуга, кога ќе го примите објект, тогаш ве молиме оставете ме позитивни повратни информации, ви благодариме!!.
Контрола на температура ЕКСТЕНЗИИ ФУЗИЈА REMY ЧОВЕЧКА КОСА КОНЕКТОР IRON100% Сосема Нов & Заградени Безбедноста, Професионалната Коса Железо
1) Сосема нов, со висок квалитет, елегантни, лесни и ергономски дизајниран
2) Контрола на температура 3) Постојат приклучоци на САД, Европа, велика БРИТАНИЈА и Австралија стандард на располагање
4) Професионални салон модел : флеш брзо греење, 2.
За превозот :
Бесплатен превозот 12-25 работни денови за испорака
ако во САД Бесплатен
Бесплатен превозот 8-12 работни дена
e превозот 8-12 работни дена
За повратни информации
Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти.

Главните карактеристики

боја:
САД ПРИКЛУЧОКОТ, ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ, АУ ПРИКЛУЧОКОТ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ПРИКЛУЧОК
Тип На Објект:
Конектори
Бренд Име:
loof
Материјал:
Метал
Големина:
21*19*7cm
Број На Модел На:
JR611
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Избор на клиент