• Новак
Американската лаванда вештачко цвеќе вештачко цвеќе современи мали свежи цвеќиња дома декорација цвет

Американската лаванда вештачко цвеќе вештачко цвеќе современи мали свежи цвеќиња дома декорација цвет

DEN 105.00
DEN 105.12
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
Цветот е лажен, и купи тенџере со слободни цвет.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
4hqd-00018
Стил:
Цвет
Повод:
добар подарок
Вид:
Ѕидот Монтирани, Екранот Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Лаванда

Избор на клиент