• Новак
smart мини зед бул мини тип smart зед бул мини зед-бул авто копче transponder програмерот 2 години гаранција

smart мини зед бул мини тип smart зед бул мини зед-бул авто копче transponder програмерот 2 години гаранција

DEN 2880.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Црвена
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
25inch
Име На Модел:
ЗЕД БУЛ
Напон:
12V
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
0.5kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
боја:
како се покаже

Избор на клиент

Terex Самосвали Камиони
  • Новак

Terex Самосвали Камиони

DEN 3360.00 4800.00

A9171011 и надTA35 Г7 (OCDB) Артикулирани Камион (Европа само) (Детроит Дизел 450 HP Серија 60 Мотор со Алисон 4500 ORS_R Тр