• Новак
Нов тип Двојно наведнуваат Краток Shifter + Mugen 6-Брзински Карбонски Влакна Опрема Shift Knob Одговара За Акура Интегра 90-95-01 94 96 00

Нов тип Двојно наведнуваат Краток Shifter + Mugen 6-Брзински Карбонски Влакна Опрема Shift Knob Одговара За

DEN 768.00
Во достапна форма

Пристапност

Нов тип Двојно наведнуваат Краток Shifter + Mugen 6-Брзински Карбонски Влакна Опрема Shift Knob Одговара За Акура Интегра 90-95-01 94 96 00 Краток Shifter е направен со висока јачина палка челик и никел позлатен за ултра ниска триење и отпорност на корозија. Фрли се намалува до 40%, и смена knob висина е намалена до 3 инчи во зависност од моделот. Овие shifters обезбеди попрецизни shift и овозможува побрзо префрлање без драстично менување на целокупната возачко искуство. Тие се дизајнирани специјално за повеќе агресивни тјунер, кој бара најпознатите екстремни shifter во однос на двете изглед и перформанси. Mugen Стил Shift Knob За Продажба е Сосема Нов Нео Хром Shift Knob, Темата е M10x1.5 Одговара на Хонда и Акура. Ова САМО ќе одговара РАЧЕН Менувач Возила! НАСЛОВ : Краток Shifter За Акура Интегра 94-01 Одговара на сите модели на Примена : За Хонда Акура Интегра 94-01 Вклучува : 1 x Краток фрли shifter молам да ми кажете Mugen Опрема Shift Knob боја,црвената линија или сина линија

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, neochrome, Црвена, Сина, Злато, Сребро.
Тип На Објект:
опрема shift knob
Специјални Функции:
mugen опрема shift knob
Година:
сите
Име На Модел:
Двојно наведнуваат Краток Shifter
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
PERRIN
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
Алуминиум + Карбонски Влакна
Двојно наведнуваат Краток Shifter Боја:
црвено/сино/gold/сребрена/црна/neochrome
Двојно наведнуваат Краток Shifter:
mugen опрема shift knob
комплет име:
Краток Shifter + Mugen Опрема Shift Knob
Mugen Опрема Shift Knob боја:
црвена линија/сина линија
Стандардната Боја:
црвена линија

Избор на клиент