• Новак
Рачно изработени Насликани Флорида Flamingos Смола 3D Фрижидер Магнет U. С Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декор

Рачно изработени Насликани Флорида Flamingos Смола 3D Фрижидер Магнет U. С Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност


Флорида Flamingos Смола 3 D Фрижидер Магнет У STourism Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Decortion
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Големина : 8*5.2 cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Главните карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Возраст:
> 8 години
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Цртан филм
Број На Модел На:
SJMN177

Избор на клиент