• Новак
1691218 , 22MM Божиќ Божиќ Серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши

1691218 , 22MM Божиќ Божиќ Серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок

DEN 146.00
DEN 187.20
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

и повеќето земји.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8"(22mm)
Материјал : полиестер.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.Ви благодариме.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1691218
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент