• Новак
Нов Стил Есен & Пролет Mens Секојдневен О-Вратот Шарени Тенок Одговара Плетење Памук Pullover Џемпер

Нов Стил Есен & Пролет Mens Секојдневен О-Вратот Шарени Тенок Одговара Плетење Памук Pullover Џемпер

DEN 671.04
Во достапна форма

Пристапност


Големина/ Висина(CM)/ Тежина(KG) :
S 165 CM 50-60
М 170 CM 60-65
L 175 CM 70-75
XL 180 CM 75-85
XXL 185 CM 85-95
Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (1-3 СМ грешка)

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Техника:
Станот Плетени
Маскирани:
No
Волна:
Тенка Волна
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Акрилик
Тип На Објект:
Pullovers
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Други

Избор на клиент