• Новак
LOEN Лето Бамбус Универзална столче покрие Пред седиште перница со потпирачи за глава и lumbar поддршка за ауди бмв фолксваген форд

LOEN Лето Бамбус Универзална столче покрие Пред седиште перница со потпирачи за глава и lumbar поддршка за

DEN 22749.00
DEN 23946.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Барање : 1. 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.Топло Лето Бамбус Универзален Автомобил Седиште перница во собата за 2pcs на Предните покрива со вратот перница Lumbar поддршка и задното седиште капак ***2 парчиња Пред седиштето капак (десно+лево)+2 парчиња Вратот перница ***задното седиште маска за Да платат за вашата цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. По примена на стоки од нас.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress. Превозот адреса : 4. За Царина : Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови. Примачот Име И Презиме : 2.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
10kg
Бренд Име:
Loen
Објектот Должина:
135cm
сет парче:
5
Објектот Ширина:
49cm
Применливи Сезона:
пролет и лето
Материјал Тип:
PU
Специјални Функции:
Заштитна седиште маска
Објектот Висина:
2cm
Mfg Серија Број:
одговара Пролет лето есен сезона
Автомобил Направи:
универзален автомобил
боја:
кафе беж
Тип:
седиште перница Седиште маска
Материјал Тип:
Бамбус&Кожа

Избор на клиент