• Новак
FH4-270 Меша Бои Цвеќиња форми растворувач отпорни Сјај за нокти уметност помине гел лак шминка и DIY декорација

FH4-270 Меша Бои Цвеќиња форми растворувач отпорни Сјај за нокти уметност помине гел лак шминка и DIY декорација

DEN 473.76
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме!
2. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќаат екстра за брзина препорачана превозот услуга.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. 100% осигурување на квалитет
3, може да се користи за : Помине Уметност и други Уметност декорација
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел. Ве молиме не го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Цел : 5 0g/200g
Тука се 50g и 200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1.

Главните карактеристики

боја:
50g, 200g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1 торба
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50g/200g
Број На Модел На:
FH4-270
Бренд Име:
Binvon
is_customized:
Yes

Избор на клиент