• Новак
2017 Нова мода Жените Етничка Чипка Beading Круг Пети Удобно Станови Шарени Мокасини секојдневен везени памук чевли

2017 Нова мода Жените Етничка Чипка Beading Круг Пети Удобно Станови Шарени Мокасини секојдневен везени памук

DEN 879.00
DEN 955.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
20007
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Моден Елемент:
Fretwork
Insole Материјал:
TPR
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR

Избор на клиент