• Новак
нови Џемпер Жените Јакна Плетени Џемпер Грб Долг Ракав Капчиња Женски Секојдневен V Деколте, Жена Cardigans Блузи poncho се повлече femme

нови Џемпер Жените Јакна Плетени Џемпер Грб Долг Ракав Капчиња Женски Секојдневен V Деколте, Жена Cardigans

DEN 432.00
DEN 575.04
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[30767]
[xlmodel]-[custom]-[30767] најпопуларниот
Професионални чорапи, градник, долна облека,обетки, костим за капење, секси, облека,добавувачи. Достоен за доверба.Има 15 години релевантни продажбата на искуство.
20 Цврсти Бои нови Џемпер Жените Јакна Плетени Џемпер Грб Долг Ракав Капчиња Женски Секојдневен V Деколте, Жена Cardigans Блузи
Добредојдовте на нашата продавница
Совет : за големина, ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина. Ако вашиот биста 88cm, а потоа одберете XL.
ГОЛЕМИНА
ДОЛЖИНАТА/CM
РАМО/CM
БИСТА/CM
SLEEVE/CM
М
55
39
84
55
L
56
41
88
56
XL
57
43
92
57
2 XL
58
45
96
58
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[30547]
[xlmodel]-[custom]-[30547] најпопуларниот

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
60% памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
Peonfly
Тип На Објект:
Cardigans
Број На Модел На:
z1648
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Техника:
Хеклани
Сезоната:
есен зима пролет
боја:
Кафена И Бела Црна, Розова Сива Црвено Каки
Клучни зборови:
cardigan Жените се повлече femme
Големина:
Plus Size M LXL XXL

Избор на клиент