• Новак
Жените Фустани О-вратот Три Четврт Ракави Лабава Лето Стил Партија Вечер Нова Мода Пристигнување 2018 Домот Работа Businesss Фустан

Жените Фустани О-вратот Три Четврт Ракави Лабава Лето Стил Партија Вечер Нова Мода Пристигнување 2018 Домот

DEN 756.00
DEN 1199.52
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас.
Карактеристики :
Бренд : Amika мода Облека
Висок Квалитет,Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе ви се допадне тоа многу!
ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
Други земји и пакет над 2 Килограми, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Начин на плаќање
1. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
D0616
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Бренд Име:
Aamikast
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Материјал:
Spandex,Памук
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Стил:
работа

Избор на клиент