• Новак
Торта Матрицата Цвет и лист торта декорирање алатки свадба декорација торта фондан торта мувла

Торта Матрицата Цвет и лист торта декорирање алатки свадба декорација торта фондан торта мувла

DEN 42.00
DEN 76.80
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина : 9.5 cm висока страна 32.5 см широк

Главните карактеристики

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CK-S014
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
храна одделение
Големина:
9.5cm high by 32.5cm wide

Избор на клиент