• Новак
6M Црево воздушниот компресор пумпа за висок притисок во цревото пролет цевка спирала црево со заеднички

6M Црево воздушниот компресор пумпа за висок притисок во цревото пролет цевка спирала црево со заеднички

DEN 858.24
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Избор на клиент