• Новак
Емајлот Свети Бенедикт Медал Крсте Крстот Spacer Шарм Монистра 40pc/многу 5Color Приврзоци Легура рачно изработени Накит DIY L1715

Емајлот Свети Бенедикт Медал Крсте Крстот Spacer Шарм Монистра 40pc/многу 5Color Приврзоци Легура рачно изработени

DEN 772.00
DEN 1103.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : цинк легура(без олово)
53.1x29.Дебелина 2mm 6.7 mm дупка 2.15 mm 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен Боја : како на сликата
Количина : 40pcs
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Број На Модел На:
L451
Објектот Тежина:
8g
Објектот Форма:
Блескава Форма
Метали Тип:
Метал
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
24mm

Избор на клиент