• Новак
977ANGLE најлон коса дрвена рачка боја уметничка четка за уметници сликарство, цртање уметнички

977ANGLE најлон коса дрвена рачка боја уметничка четка за уметници сликарство, цртање уметнички

DEN 111.00
DEN 131.04
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
977ANGLE1, 977ANGLE2, 977ANGLE3, 977ANGLE4, 977ANGLE5, 977ANGLE6, 977ANGLE7, 977ANGLE8
Тип:
Paintbrush
Големина:
1/2/3/4/5/6/7/8
Рачка Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
977ANGLE
Губење на материјал:
Наежвам
Доведе Цврстина:
3B
Пакување:
PVC кеса
Бренд Име:
Artsecret
Тип:
Масло четка
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>8 години
is_customized:
Yes

Избор на клиент