• Новак
12pcs J Игла+1pc Темно Кафеава Коса ткаат Тема за ткаење на Бразилскиот Индискиот коса weft продолжување шиење салон стил алатки

12pcs J Игла+1pc Темно Кафеава Коса ткаат Тема за ткаење на Бразилскиот Индискиот коса weft продолжување шиење

DEN 364.32
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кука Игла
Материјал:
Полиестер
Големина:
2000 Meters
Број На Модел На:
косата ткаат нишка
Количина:
12pcs J Игла+1pc Темно Кафена Нишка
Бренд Име:
MS РОСА
Тип На Објект:
косата ткаат нишка
Материјал:
Полиестер
Функција:
За коса ткаат
Игла големина:
2000 Метри
Нето тежина:
110g
боја:
Црна,Кафеава,Русокоса
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост
Is_customized:
Yes
Место на Потекло:
CN;КОГА
Услуга Живот:
12 Месец Со Соодветна Грижа

Избор на клиент