• Новак
градина материјали средината градина цвет садови planters керамички геометриски office home зелени декоративни растенија садови десктоп 198*70mm

градина материјали средината градина цвет садови planters керамички геометриски office home зелени декоративни

DEN 855.00
DEN 950.40
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела
Лист Големина:
Медиум
Тип:
Садови
Материјал:
Керамички
По завршувањето:
стаклен
Употреба Состојба:
Десктоп
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
ZAKKA ЦВЕТ POTS0005
Стил:
zakka
Тип:
Цвет Садови

Избор на клиент