• Новак
OOTDTY Висока Јачина Метрички Форумот Feeler Мерач 0.020 - 0.019 mm Вентил Форумот Feeler Мерач 16 Сечилото

OOTDTY Висока Јачина Метрички Форумот Feeler Мерач 0.020 - 0.019 mm Вентил Форумот Feeler Мерач 16 Сечилото

DEN 137.00
DEN 185.76
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Не ' рѓосувачки челик, со голема сила.
Скала јасни, лесно да се користи.
Метал за прицврстување на завртки, издржливи.
Ве молиме не't стави на влажна средина.
Спецификација :
Метрички : 0.127-0.508 mm
Инчен : 0.005-инчен 0.020
Лист Број : 16 Ножеви
Инчен :
0.005/ 0.006 /0.007/0 .008/ 0.009 / 0.010 / 0.011 / 0.012 /
0.013 / 0.014 / 0.015 /0 .016 /0 .017/ 0.018 / 0.019 / 0.020 инч
Метрички(mm) :
0 .127/0.152/0.178/0.203/ 0.229/0.254 / 0.279 / 0.305 / 0.330 /
0.356/0.381/0.406/0.432/0.457/0.483/0.508 мм
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Pc Метрички Форумот Feeler Мерач

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Метрички Форумот Feeler Мерач

Избор на клиент