• Новак
Стентови случај Shockproof Заштита 5.5 за Asus Zenfone 2 Ласерски ZE550kl случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE550kl Мобилен Телефон Покрие Случај

Стентови случај Shockproof Заштита 5.5 за Asus Zenfone 2 Ласерски ZE550kl случај За Asus Zenfone 2 Ласерски

DEN 181.00
DEN 191.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Функција:
Потпирачот,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
бизнис
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Shockproof Заштита На Случај
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Модел:
за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE550KL

Избор на клиент