• Новак
Нерѓосувачки Челик ' Рскавица Tragus Barbell 19mm Јазик Прстен Уво Пирсинг на Ноктите Уво Затворач Уво Коска Barbell Тело Накит 1PC

Нерѓосувачки Челик ' Рскавица Tragus Barbell 19mm Јазик Прстен Уво Пирсинг на Ноктите Уво Затворач Уво Коска

DEN 19.00
DEN 23.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.
разговор : 1 инч = 2.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.За нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BB24sun
Клучни зборови:
телото пирсинг накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
клучен збор :
Титаниум Челик обетки
клучни зборови:
нерѓосувачки челик пирсинг
клучен збор:
стомакот прстен
клучни зборови:
папокот прстен
клучен збор :
папокот тело накит
Keywordss:
трговија на големо пирсинг
Клучни зборови:
веѓа прстен

Избор на клиент