• Новак
Мајка Гнездо Слатки Бебиња Romper Бебе Момчиња И Девојки Облека Долг Ракав Торта Печати Romper Новороденче Jumpsuits Бебе Облека

Мајка Гнездо Слатки Бебиња Romper Бебе Момчиња И Девојки Облека Долг Ракав Торта Печати Romper Новороденче

DEN 350.00
DEN 700.80
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Бидејќи различни следи имаат различни екранот.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Мајка Гнездо Слатки Бебиња Romper Бебе Момчиња И Девојки Облека Долг Ракав Торта Печати Romper Новороденче Jumpsuits Бебе Облека
Нашата Мајка Гнездо layette колекција на уникатни бебе облека и бебе производи за нега карактеристики 100% памук ткаенини за супер-меки на допир на вашето бебе е нежна кожа.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. 100% Памук Машина Перат
Monther ГНЕЗДО? има целосна линија на висок квалитет, мека бебе производи за нега со комплетна линија на layette, кухо подарок сетови, bibs и додатоци за хранење, бања крпи/washcloths, чорапи/booties, опремени креветчето листови, постелнина предмети, меки играчки, и многу повеќе!
Превозот :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
Мајка гнездо
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
XTBJP16104P
Бебе Момче Облека е боја:
Како што е прикажано
Бебе Момче Облека големина:
0-12months
Бебе Момче Облека е Материјал:
100% Памук
Бебе Момче Облека е Ткаенина Тип:
Џерси
Бебе Romper е функција:
Цртан филм стилови
Бебе Romper е плаќање:
Кредитна Картичка,BankTransfer,Westernunion
Бебе Romper е Јака:
О Деколте
Бебе Romper е ракави:
Долги Ракави
Бебе romper е пакет:
1 парчиња/пакети
Бебе romper е сезона:
пролет, есен

Избор на клиент