• Новак
LYNETTE Е CHINOISERIE Пролет, Есен Оригиналниот Дизајн на Жените Цвеќиња, Овошје Везови Убав Tassel Облека Камила Pleuche Ровот

LYNETTE Е CHINOISERIE Пролет, Есен Оригиналниот Дизајн на Жените Цвеќиња, Овошје Везови Убав Tassel Облека

DEN 3806.00
DEN 5856.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Белешки
1. 2-3cm големина грешка постои бидејќи на mannual мерење.
2. Боја разлика постои, затоа што на снимањето и различни компјутер на екранот, обично вистинската боја е потемна од фотографиите.
3. Додатоци на моделот носи за да одговараат со облеката не е вклучена, освен ако не е посебно се укажува.
Главен материјал : Полиестер.
Големина на Информациски ( единица/см )
1cm = 0.3937 инч, 1 инч = 2.54 см.
Модел информации : 172cm на висина, 37cm рамо ширина, 80-60-90cm за Б-W-H. моделот е во големината S.
Ве молиме да имаат мерење на вашата фигура и се споредува со големината на табелата за да го изберете вистинската големина. Обично ние треба да се остави најмалку 2-3cm соба да се носат удобно.
Големина (cm)
Рамо ширина
Биста
Должина на ракав
Целосна должина
Колковите
S
Без лимит
91
41
105
93
М
95
42
106
97
L
99
43
107
101

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
CC12350
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Појас
Јака:
V Деколте
Декорација:
Tassel,Везови
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Слатка
Облека Должина:
X-Долго
Стил:
Моден

Избор на клиент