• Новак
Мис Дама Нова Без ушниот Канал Магнетно Коло Обетки За Мажи Момче 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Earring Накит

Мис Дама Нова Без ушниот Канал Магнетно Коло Обетки За Мажи Момче 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Earring

DEN 81.00
DEN 95.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Мис Дама
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MLF094
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
earring големина:
8.00*6.00 mm

Избор на клиент