• Новак
Пред Фендер За Ducati Чудовиште 821 1200 Целосна Карбонски Влакна

Пред Фендер За Ducati Чудовиште 821 1200 Целосна Карбонски Влакна

DEN 7068.00
DEN 7440.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Производ површина е обложена со анти УВ ултравиолетови, така што транспарентен површинскиот слој може да се остане светло како нови. Ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно откако ќе заврши плаќање ве Молиме mail мене прв за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на други пратката начин или да купите повеќе од еден објект.Ве молиме да ни овозможи 15 работни денови за испорака. Ве молиме repack внимателно и испрати назад до нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Тоа е лесен, има висока цврстина, висока цврстина, висока затегнувачка цврстина, висока обичен степен, висока температура отпор и најдобар сјај.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија. 100% јаглерод влакна материјал готови производи задната страна на сликата.Ве молиме контактирајте со нас.
Сите наши карбонски влакна производи сега се направени со Автоклав процес.Ако ви се Бизнис,клуб или тркачки тим и заинтересирани во нашите производи. Facebook : https : //www. Ние ќе ја испрати на превозот информации за вашата е-пошта и брод надвор што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
abcarbon
Motobike Направи:
Ducati

Избор на клиент