• Новак
1 Пар Секси Жените Бикини Градник Вметнете Силикони Триаголник Влошки Градите Подобрувач Костим за капење, Притисни до Топла Продажба на Градите Влошки

1 Пар Секси Жените Бикини Градник Вметнете Силикони Триаголник Влошки Градите Подобрувач Костим за капење,

DEN 206.40
Во достапна форма

Пристапност


1 Пар Секси Жените Бикини Градник Вметнете Силикони Триаголник Влошки Градите Подобрувач Костим за капење, Притисни до Топла Продажба на Градите Влошки Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Инстант push up за зајакнување на расцеп и sexier фигура Тие ви помогне да ги пополните вашиот бански костуми perfect,градници,и тесни маици и така натаму. Вметнете во градник, лесен за употреба, лесно за чистење на Меки, природни, перат и еднократно. Карактеристики : Материјал : силикон Големина : прибл. 100*100*20mm Боја : Голи, Транспарентни Пакет се вклучени : 1 Пар Градник Вметнете Силикони

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JM3168521
Intimates Додатоци Тип:
Влошки & Засилувачи
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
Силикони

Избор на клиент