• Новак
Вистински 3.1 g Гаранција 925 Солидна Sterling Silver Домот, Крос Лондон Сина Topas Pendant Свадба Жената 42x26mm

Вистински 3.1 g Гаранција 925 Солидна Sterling Silver Домот, Крос Лондон Сина Topas Pendant Свадба Жената 42x26mm

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност

05 инчен
Скапоцен камен големина : 5x3, 3мм
Третман : Загрева
Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.Опис : Лице Pendant : 42x26 мм или 1.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Најдобри Желби,
She Crown. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
925 солидна sterling silver
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
SheCrown
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Романтични

Избор на клиент