• Новак
Кралот орел Дијамант везови Плоштадот дијамант Дијамантски Сликарство Икона Кристал Животинско птица серија Дома декорација Мозаикот на слики

Кралот орел Дијамант везови Плоштадот дијамант Дијамантски Сликарство Икона Кристал Животинско птица серија

DEN 240.00
DEN 460.80
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


Почитувани,се обрне внимание ! Ние се продава дијамант слики
се полу-готовиот производ доза не вклучуваат рамка. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.Услуга по продажбата На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.

Главните карактеристики

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 20x30cm, 30x40cm, 40x50cm
Бренд Име:
GLymg
Употреба:
Слики
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Алатки:
Пластични Пенкало,Глина,Пластика лента
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на клиент