• Новак
95% НОВИ Оригинални за машина за перење мозоци пумпа за вода WF-C863 WF-C963 WF-R1053 WF-R853 добра работа

95% НОВИ Оригинални за машина за перење мозоци пумпа за вода WF-C863 WF-C963 WF-R1053 WF-R853 добра работа

DEN 1308.00
DEN 1392.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас . Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.

Главните карактеристики

Тип:
Машина За Перење Делови

Избор на клиент