• Новак
Јапонија Стил Vintange шарени линија керамички домашниот хип колби под-стаклен порцелански drinkware рака-насликани доброто ориз вино во шишиња

Јапонија Стил Vintange шарени линија керамички домашниот хип колби под-стаклен порцелански drinkware рака-насликани

DEN 1555.00
DEN 1728.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


[Информации За Производот]
Дијаметар : 4.1 cm
Висина : 11.2 cm
340 ML
Под-Galzed

Главните карактеристики

боја:
Браун
Број На Модел На:
ТАО QU JU 80752
Тело Материјал:
Керамички
Тип:
Еден Хип Колба

Избор на клиент