• Новак
46pcs/пакет Kawaii Мојот Сосед Totoro DIY Декоративни Налепници Scrapbooking Дневник Албум Лепат Етикета Оркестарот Хартија

46pcs/пакет Kawaii Мојот Сосед Totoro DIY Декоративни Налепници Scrapbooking Дневник Албум Лепат Етикета Оркестарот

DEN 39.00
DEN 55.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
8433
Возраст:
>6 години
Обликот:
заобленоста
Големина:
45*45mm
Бренд Име:
mengtai
Материјал:
Хартија

Избор на клиент