• Новак
Нарачана луксузен подарок светне писма нарачана светне име Роденденски подарок името со LED светла Спална соба декорација Божиќ

Нарачана луксузен подарок светне писма нарачана светне име Роденденски подарок името со LED светла Спална соба

DEN 2160.00
Во достапна форма

Пристапност

Сликата "Ayaden" е приближно 20inch долго. Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута. Ако мислите дека предмети arenot како што е опишано, или скршени предмети за време на породувањето и така натаму, PLS контакт со мене прво, Неговата моето задоволство за решавање на проблемот со вас, ви благодарам многу! За нас : Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, и ве Молам оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди НСД резултат. Батерии не се вклучени во продажба.
Батерија управувана светла LED светла ќе светне секоја соба. Led светлата да се додаде за да се заврши име.18 инчен
Должина зависи од бројот на букви. Името е се подготвуваат и живописана во вашата избрана боја по заштитен лак за да се печат. Не контактирате ако имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 ден. Ви благодариме за доаѓање.
Името е страна се намали и да се изшкуркан совршено мазна завршница, без остри рабови или груб страни. Испорака метод : EMS 4. Ќе се бараат 3 x AA батерии. Ние брод на светот! 2. Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата. Ако не можете да најдете точната боја сакате, ве молиме ги споделите со нас - ние се меша сите наши бои во куќата и ќе се потрудиме да се меша до вистинската боја за вас.

Главните карактеристики

Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JingQianLong љубов декорација
Шема:
Писмо
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија

Избор на клиент