• Новак
20PCS 6 * 6 * 14MM 6*6*14MM Вертикална 4P Микро Такт на копчињата / копче за префрлање 6X6X14mm

20PCS 6 * 6 * 14MM 6*6*14MM Вертикална 4P Микро Такт на копчињата / копче за префрлање 6X6X14mm

DEN 63.36
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент