• Новак
СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Круг Шема 15mm Кол. 24 Компјутери Costura Botones ги Красат bottoni botoes

СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Круг Шема 15mm Кол. 24 Компјутери Costura Botones ги

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Тоа ќе биде вашата трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. 24 Компјутери Costura Botones Ги Красат 2016 Година
Материјал
Дрво
Големина
Appro : 15mm Кол. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Како Слика
Количина
Ќе добиете 24 на овој објект во листата цена
Дел Нема D133 AU4
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Техника:
Обоена
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
D133AU4
Големина:
15mm Dia.
боја:
шарени
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Украси Рачно Изработени Жени

Избор на клиент