• Новак
QSHOIC Автентични подарок pen со кутија 0.5 mm висок степен на ролер пенкало arenaceous блек метал се чувствува-совет неутрален бизнис подарок

QSHOIC Автентични подарок pen со кутија 0.5 mm висок степен на ролер пенкало arenaceous блек метал се чувствува-совет

DEN 791.00
DEN 859.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).ве молиме проверете ја фотографијата и детали на прв
5. Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.com мојот whatsapp е 008615618797675 можете да ме викаат било време ако парцела има проблем, ве молиме да веруваат во нас, и ние може да ви даде добро решение, ви благодариме
За клиенти од Русија/USA/ Велика Британија/Канада/ Франција/Израел/ Саудиска Арабија во австралија/ Австралија/Норвешка, можеме да испратите Epacket(ако пратката тежина е во рамките на 2kg), тоа е брзо, редовна испорака време е за 15 дена, но некогаш и не се контролира, па ако не ја прими пратката во рок од 15 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашето внимание
Повеќе производи, ве молиме проверете ја нашата веб страница на aliexpress
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ве молиме да дознаам што на дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Главните карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
метал пенкало со кутија
Бренд Име:
QSHOIC
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
рефил:
0.5 mm
Земји и региони:
Кина
пенкало материјал:
Метал
Применливи сценарија:
Користење
Рефил бои:
Црна
подарок pen со пакет:
подарок кутија за пенкало
број:
9086

Избор на клиент