• Новак
1pc K798 Мали Цинк Легура Фиксна Макара 43*5mm Еден Макара за DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија

1pc K798 Мали Цинк Легура Фиксна Макара 43*5mm Еден Макара за DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија

DEN 54.00
DEN 57.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
2 : Канада : 15-55 работни дена.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
1pc K798 Мали Цинк Легура Фиксна Макара 43*5mm Еден Макара за DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија
Пакетот Вклучува : 1pc
Материјал : цинк легура
Висина : 43mm
Трка ширина : 5mm
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
K798
Тип:
Круг Појас

Избор на клиент