• Новак
Danniqite Дрвени 3D загатка играчка топологија која како рбет Играчка интелигентни Јамка Загатка Конг Минг заклучување Stringing го отклучите Симнете јажето Подароци

Danniqite Дрвени 3D загатка играчка топологија која како рбет Играчка интелигентни Јамка Загатка Конг Минг

DEN 388.32
Во достапна форма

Пристапност

2 KG
Материјал : Буковата
Производ Големина : 11x7.
Модел : CDN5718 B
Материјал : Гума Дрво
Производ Големина : 11x7.18 KG
Материјал : Гума дрво
Производ Големина : 9x9x6cm
Н.2 KG
Со настава на состојба
Материјал : Гума Дрво
Големина : 11x7x14cm
Н.2 KG
Материјал : Гума дрво
Производ Големина : 17x7. Тоа изгледа како inextricable куп, но ако сте господар на мистеријата , ќе симнете куп.
Име На Производ : Интелигентни Јамка Мозаик
Возраст Опсег : >6 години
Образовна Цел :
Активирање на мозокот и вежба трпение.18 KG
Материјал : буковата
Производ Големина : 11x7x13.1 КГ
Со настава на состојба
Материјал : Гума дрво
Производ Големина : 12x5.
Предупредување :
CHIOKING ХАЗАРД - мали делови, Не е погоден за деца под 3 години.2 KG
Материјал : холандски дрво
Производ Големина : 11.2 KG
Материјал : холандски дрво
Производ Големина : 11.18 KG
Со настава на состојба
Модел : CDN5718 A
Материјал : Гума Дрво
Производ Големина : 11x7x14cm
Н.2 KG
Материјал : холандски дрво
Производ Големина : 13.2 KG
Материјал : буковата
Производ Големина : 11x7x14.2 KG
Материјал : холандски дрво
Производ Големина : 9x5.18 KG
со настава на состојба
Модел : CDN5718 C
Материјал : Гума Дрво
Производ Големина : 11x7.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
CDN5668
Возраст Опсег:
> 6 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
DANNIQITE
Стил:
Геометриски Облик
Загатка Стил:
3D Загатка

Избор на клиент