• Новак
1000PCS/БРОЈ 1/2w боја прстен inductance НАТОПИ 0410 18UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка inductance

1000PCS/БРОЈ 1/2w боја прстен inductance НАТОПИ 0410 18UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка inductance

DEN 602.00
DEN 633.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
0410 18UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент