• Новак
Dongyang резба цвет applique печ Европската триаголник врежан дрво, мебел и додатоци кабинет вратата цвет кревет цвет

Dongyang резба цвет applique печ Европската триаголник врежан дрво, мебел и додатоци кабинет вратата цвет кревет

DEN 1440.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики :
[description] : home office декорација, уметности и занаети, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : не се наслика
[ниво на квалитет] : квалификуван
Најубаво врежан декоративни цвет плоча, може да се користат за декорација на ѕидови и покривот вратата мебел итн. Сега, некои луѓе во современите и античките чај со вкус Дома Мебел резба цвет одбор како украс, некои едноставно прозорец панели, цвет кревет плоча по refurbishing, блок ѕид виси, носталгични стил и модерен затворен мебел материјали едни со други, да се создаде културна атмосфера на Кинески и Западна.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
24*24*1.2 дебела CM/

Избор на клиент