• Новак
Трговија на големо 1000pcs прилагодено облека средни labels/плетени labels/облека етикета/извезени ознака Јамка пати 091201

Трговија на големо 1000pcs прилагодено облека средни labels/плетени labels/облека етикета/извезени ознака Јамка

DEN 2645.00
DEN 2784.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Трговија на големо 1000pcs прилагодено облека средни labels/плетени labels/облека етикета/извезени ознака Јамка пати 2016091201
ВАЖНО : ПРЕД да нарачате, ве молиме прочитајте го ова.
3, По одобрува уметнички дела, а потоа ставете цел.
Сите прилагодено дизајн на етикета времето за производство е околу 7-8days.
Ако ви треба брза испорака, ве молиме да користите DHL или FEDEX, но треба дополнителна наплата.
Етикетата цел во со превозот од Кина, воздухот mail пост. Ние нема да прифатиме каков било спор за одложување на испорака.
Секој дизајн ние може да се направи !!
Било која количина е прифатлив!! Ако количина е голем, ние ќе понуди повеќе попуст. Ве молиме контактирајте со нас за информации, ако на овој начин!!!!!
ОЕМ и ODM се добредојдени сите, ние може да се направи етикети, како на вашиот дизајн и барање. Пост испорака обично е 15-50 дена, но некаде се одложи, тоа е надвор од контрола.
ЦЕЛ ПОСТАПКА :
1, ве Молиме испратете ни ја вашата етикета дизајнирање, ако имате оригинални уметнички дела, ве молиме да ја испратите на нашиот e-mail
2, Ние ќе се направи конечниот производството на уметнички дела за вашето одобрување.
САМО пратете ни дизајн за нас, како и големината треба, исто така, ве молиме, известете нè на етикетата виткање начин.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
2016091201
Техника:
Извезена
is_customized:
Yes

Избор на клиент