• Новак
100ps 20ml јасно Висок Квалитет Refillable Пластични Парфем Сочинуваат Транспарентен Мали Празни Спреј Шише 20ml Sprayer

100ps 20ml јасно Висок Квалитет Refillable Пластични Парфем Сочинуваат Транспарентен Мали Празни Спреј Шише

DEN 2148.48
Во достапна форма

Пристапност

Pls ни остави порака на боја на капа.
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Спецификации:
20ML
Материјал:
домашно милениче
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20ml
Број На Модел На:
xh023b
боја:
килибар јасно зелена сина
капак:
црна, бела sprayer
Количина:
100ps/многу

Избор на клиент