• Новак
15mm Тешки 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Злато Црна Тон Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Ѓердан Или Нараквица Популарни Накит 7-40 Подарок

15mm Тешки 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Злато Црна Тон Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Ѓердан

DEN 777.00
DEN 863.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 10. Ви благодариме!
БОЖИЌ Мажите не 'Рѓосувачки Челик 6mm сребро злато синџир Ѓердан,21.99 /парче
40g,Сребро Нерѓосувачки Челик 6.99 /парче
15.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 7.99 /парче
Слободен Брод! 7mm машка Мода Овална Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Ѓердан 23" Добар За Подарок US$ 8.
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
1pcs
како истата слика
7-40"
15mm
1inch=25.99 /парче
најновите модата шарм, мажите не 'Рѓосувачки Челик 7mm синџир ѓердан,23.99 /парче
.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.6" Hotsale Слободни Брод,добар дар US$ 13.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.5 mm спречување на синџир Ѓердан,20.7 инчи Мода мало девојче од не ' Рѓосувачки Челик 4mm сребро јаже, верига Ѓердан, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 5.6" Блеска Сребрена Нерѓосувачки Челик Индивидуалност Овална Ѓердан Добар Дар, мода слободни брод US$ 10. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Главните карактеристики

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
сребро, злато, црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
7-40,15mm,261g
боја:
Сребрена/Gold/Црна
Пол:
Адвокатско и Момчиња

Избор на клиент